فواید روغن خراطین

روغن خراطین یک نوع روغن حجم دهنده ی موضعی است. این نوع روغن با انواع تیپ های پوستی سازگار بوده و کاملا طبیعی می باشد.

از زمان های گذشته برای درمان کوچکی اندام ها از روغن خراطین استفاده می کردند. این روغن برای افزایش حجم موضعی و رشد عضلات مورد استفاده قرار می گیرد. اثرات روغن خراطین در این موارد بسیار فوق العاده می باشد و می توان از آن به جای جراحی ها، بوتاکس ها و کرم های شیمیایی که دارای عوارض جانبی اند، استفاده نمود.

برای تشخیص روغن خراطین اصل و تقلبی به این موارد توجه کنید:

*روغن خراطین اصل غلیظ می باشد

*دارای بوی نامطبوعی است

*به راحتی به پوست جذب می شود

فواید روغن خراطین

1.لب

یکی از اعضای مهم صورت، لب ها می باشند که سبب زیبایی می شوند. برای این که چهره جذاب تر و زیبا تر به نظر برسد، لب ها باید حجیم و کمی همراه با آرایش باشند و بر خلاف آن ها لب های باریک و نازک جذابیتی به چهره نمی بخشند.

امروزه افراد برای حجیم کردن لب ها از روش های استفاده از دستگاه پروتز و تزریق ژله بهره می گیرند.  این روش ها هزینه ی بالایی دارند و ممکن است با عوارض جانبی نیز همراه باشند. برای حجیم کردن لب ها بدون عوارض جانبی و قیمت مناسب، از روغن طبیعی خراطین استفاده کنید. از این روغن برای حجیم کردن لب ها روزانه یک بار و به مدت یک ماه استفاده کنید.

2.گونه

گونه ها در زیبایی افراد نقش به سزایی دارند. امروزه در عمل های زیبایی ، یا پروتز گونه قرار می دهند و با در زیر گونه ، ژل تزریق می کنند. در این صورت ممکن است ژل ها در زیر پوست حرکت کنند و سبب التهاب سلولی، کبودی و تورم شوند. امروزه متخصصان جراحی این نوع عمل را اشتباه دانسته و رد می کنند.

این مطلب را هم بخوانید  روش های طبیعی و موثر برای افزایش قد در بزرگسالان

برای این که به زیبایی دلخواه برسید، به مدت یک ماه از این روغن استفاده نمایید.

3.سینه

بیش تر خانم ها دوست دارند سایز و حجم سینه ی خود را افزایش دهند. بیش تر افراد راه پر هزینه و خطرناک، یعنی عمل جراحی را برمی گزینند. اما بهتر است بدانید که این روش ها خطرناک اند و بهتر است استفاده از حجم دهنده ها را جایگزین این روش ها بکنند. این روش نیز پس از عمل جراحی، تاثیر زیادی می گذارد.

ژل ها و کرم های حجم دهنده نیز دارای ترکیبات شیمیایی می باشند و عوارضی مانند خارش های طولانی، سوزش، لکه دار شدن و سیاه شدن عضو را به همراه دارند . روغن خراطین نسبت به ژل ها و کرم ها اثر گذاری بیش تری دارند و هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارند. پس می توانید برای افزایش سایز و حجم سینه ها از روغن خراطین بهره بگیرید.

4.حجم دادن موضعی عضلات ورزشکاران

بیش تر ورزشکاران تمایل دارند تا عضلاتشان حجیم شود. روغن خراطین در این مورد بسیار مفید است و سبب پرورش اندام شده و حجم دهی و رشد عضلات را سرعت می بخشد. دارو های هورمونی و شیمیایی که توسط ورزشکاران مصرف می شود دارای عوارض جانبی متعددی می باشند ولی روغن خراطین هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد.

این مطلب را هم بخوانید  پرورش،تکثیر و نگهداری گل بنفشه آفریقایی

5.مناسب برای تقویت و رشد موها

روغن خراطین دارای خواص بسیاری می باشد که به چند مورد از آن ها در مطالب بالا اشاره کردیم. یکی دیگر از خواص روغن خراطین تقویت و رشد مو ها می باشد. این روغن سبب لطیف شدن و شادابی مو ها نیز می شود.

6.جریان خون در رگ ها را افزایش می دهد

اگر عضلات را با روغن خراطین ماساژ دهید متوجه خواهید شد که خون رسانی به اندام ها افزایش می یابد و حجیم شدن و رشد عضلات را سرعت می بخشد. از این روغن برای ماساژ درمانی نیز استفاده می شود زیرا گردش خون را افزایش می دهد و درد های روماتیسمی و درد مفاصل را تسکین می بخشد.

7.برای از بین بردن خط پیشانی، خط خنده و خط اخم مفید است

اصلی ترین و مهم ترین کاربرد روغن خراطین رفع خطوط پیشانی و خط اخم، و کاهش چین و چروک موجود در پوست و جوان سازی پوست می باشد. روغن خراطین ، یکی از مهم ترین مواد گران ترین کرم های جهان می باشد. این روغن سبب درخشندگی و شفافیت پوست می شود و پوست را لطیف و نرم می کند. همچنین لک های پوستی را کمرنگ کرده و در مواردی نیز آن ها را محو می کند.

نحوه ی استفاده از روغن خراطین

نحوه ی استفاده از روغن خراطین بسیار آسان می باشد. پیش از استفاده از این روغن، پوست خود را بشویید و خشک نمایید سپس با انگشتانتان پوست خود را به آرامی ماساژ داده و یا با استفاده از حوله ی داغ پوست خود را گرم نمایید. پس از انجام این مراحل ، روی پوست خود چند قطره روغن خراطین بریزید و 4 دقیقه به آرامی ماساژ دهید. برای این که نتیجه ی بهتری بدست آورید، این کار را یک بار در روز و تا 2 ماه تکرار کنید.

این مطلب را هم بخوانید  فوت و فن تهیه و استفاده از 10 نوع ماسک صورت خانگی

چاقی صورت با روغن خراطین

روغن خراطین و روغن زالو چاق کننده ی صورت می باشند. این روغن ها یک نوع چاق کننده ی موضعی می باشند. روغن زالو را از زالو، و روغن خراطین را از کرم خاکی می گیرند. روش روغن گرفتن از زالو و کرم خاکی شبیه یکدیگر است. علاوه بر این، تاثیر این روغن ها برای چاقی اعضای بدن و صورت نیز شبیه هم است.

از 10 عدد کرم خاکی، حدود 60 سیسی روغن خراطین خالص گرفته می شود. از 6 عدد زالو نیز 60 سیسی روغن زالو ی خالص بدست می آید. برای این که روغن زالو یا روغن خراطین تهیه نمایید، به 60 سی سی روغن کنجد نیاز دارید.

عوارض مصرف روغن خراطین

شاید از این موضوع تعجب کنید که فعلا عوارضی از سوی این روغن مشاهده نشده است. روغن خراطین دارای خواص بسیاری می باشد . روش تهیه ی این نوع روغن زمان بر و دشوار است و به همین دلیل قیمت آن مقداری بالا است. کرم خراطین نسبت به دیگر محصولات شیمیایی از نتیجه ی اثربخشی برخور دار است. شما می توانید بدون هیچ عوارض و با هزینه ی بسیار کم به نتیجه ی دلخواه خود برسید.